Zapraszamy wszystkich, zainteresowanych tematem bezpieczeństwa w nurkowaniu. Podczas kolejnej, czwartej już edycji corocznych warsztatów ratowniczych, będziemy trenować techniki poszukiwania i wydobywania, pierwszej i drugorzędnej pomocy przedmedycznej a także opanowanie sytuacji kryzysowych pod wodą i na powierzchni, techniki przenoszenia poszkodowanych itp. Pomiędzy nurkowaniami i wieczorem czas wypełnią ciekawe prelekcje i wykłady dotyczące bezpieczeństwa w nurkowaniu.

Przez dwa dni zamierzamy ćwiczyć i poszerzać nasze umiejętności ratownicze podczas doskonałej zabawy w przepięknym mazurskim krajobrazie.

wyjazdy nurkowe pruszków

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich nurków – zaawansowanych, posiadających już stopień Rescue Diver a także początkujących, pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności i wziąć udział w ciekawej zabawie z elementami ratownictwa.
Nocujemy w Ośrodku Wypoczynkowym Nemo. Gościnni gospodarze, zawsze uśmiechnięci i zarażający gości wspaniałym humorem ugoszczą nas pysznym jedzeniem a wieczorem będziemy odpoczywać w blasku ogniska i w gorących oparach bani nad brzegiem jeziora. Wyjazd z Warszawy planujemy w piątek wieczorem. W sobotę i w niedzielę bawimy się i uczymy w czystych wodach pobliskiego jeziora Łęsk.
W niedzielę po obiedzie, około godziny 17.00 wyjazd do Warszawy.

Pytania i zapisy:

Ania Paszta
tel: 790 727 982
ania@lionfish.pl

Przemek Paszta
tel: 501 770 770
przemek@lionfish.pl

ZAPRASZAMY!

Prezentowane oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa.

UWAGA! Udział w warsztatach nie daje uprawnień Rescue Diver!

KOSZT: 550 zł
Termin:
20/10/2023 - 22/10/2023
W CENĘ WLICZONE SĄ:

- dwa dni warsztatów, wykładów i ćwiczeń z zakresu ratownictwa nurkowego i nie tylko oraz spotkania z ciekawymi prelegentami
- opłata bazowa
- noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych
- opieka Instruktorów oraz Divemasterów Lionfish
- zaopatrzenie w zestaw tlenowy oraz apteczkę pierwszej pomocy
- podstawowy serwis sprzętu nurkowego

CENA NIE OBEJMUJE:

- gazów na nurkowania
- transportu
- posiłków
- wypożyczenia sprzętu nurkowego (cena wypożyczenia sprzętu w cenniku Lionfish)
- ubezpieczenia nurkowego
- dopłaty do pokoju 1 osobowego