Jeżeli chcesz aby sezon nurkowy w polskich wodach trwał cały rok, nie kończąc się wraz z nadejściem jesiennych chłodów, jeśli marzysz o podziwianiu niezwykłej gry świateł pod lodem, nurkowaniach w Arktyce lub na wrakach leżących w chłodnych wodach Bałtyku czy Morza Północnego to znaczy, że czas już na kurs nurkowania w suchym skafandrze!

Suchy skafander chroni przed zmarznięciem zarówno pod wodą, jak i na powierzchni w zimne i wietrze dni. Chociaż nie jest on skomplikowanym urządzeniem, wymaga przeszkolenia które umożliwi efektywne i bezpieczne korzystanie ze wszystkich jego możliwości. Po ukończeniu kursu będziesz korzystał ze skafandra jako źródła wyporu równie swobodnie, jak dotychczas z jacketu lub skrzydła.

IDF DRY SUIT DIVER

WYMAGANIA WSTĘPNE:

  • stopień Open Water Diver

SPRZĘT:

Na czas kursu wyposażymy Cię w suchy skafander oraz gazy potrzebne na zajęcia basenowe i nurkowania na wodach otwartych. Jeśli brakuje Ci któregokolwiek z elementów podstawowego sprzętu do nurkowania możesz wypożyczyć go od nas na czas trwania kursu lub zaopatrzyć się w naszym sklepie.

KOSZT: 500 zł
Termin:
-
W CENĘ WLICZONE SĄ:

- Zajęcia teoretyczne
- Zajęcia praktyczne
- Materiały do nauki
- Suchy skafander na nurkowania kursowe

CENA NIE OBEJMUJE:

- Opłaty licencyjnej IDF - 150 zł
- Kosztów wyjazdu na wody otwarte
- Gazów na zaplanowane nurkowania kursowe
- Sprzętu, poza wymienionym powyżej