Otchłań przyciąga nas, hipnotyzuje, obiecuje niezapomniane wrażenia, kusi nurków, budząc w nich chęć zanurzania się coraz głębiej i głębiej. Wielu mieszkańców oceanów unika płytkich wód i spotkać ich można tylko na większych głębokościach. Leżące głęboko wraki zapraszają nas, snując swoją opowieść o dawnej świetności i minionych czasach. Znajdujące się głębiej rafy są rzadziej odwiedzane, przez co mniej zniszczone przez nieuważnych poszukiwaczy przygód.

Kurs nurkowania głębokiego nauczy Cię jak planować i realizować nurkowania do głębokości 40 metrów, uwzględniając zrządzanie ilością gazu, rozpoznawanie objawów narkozy gazowej itp. Zapoznasz się także z zasadami doboru i konfiguracji sprzętu w zależności od warunków oraz planu nurkowania.

IDF DEEP DIVER

WYMAGANA WSTĘPNE:

  • 16 lat
  • stopień Rescue Diver
  • stopień Night Diver
  • stopień Navigation Diver

SPRZĘT:

Na czas kursu wyposażymy Cię w dodatkowy sprzęt z którego będziesz korzystać podczas nurkowań głębokich jak np. latarka nurkowa. Jeśli brakuje Ci któregokolwiek z elementów podstawowego sprzętu do nurkowania możesz wypożyczyć go w naszym centrum nurkowym na czas trwania kursu lub zaopatrzyć się w naszym sklepie.

KOSZT: 650 zł
Termin:
-
W CENĘ WLICZONE SĄ:

- Zajęcia teoretyczne i praktyczne
- Sprzęt dodatkowy w postaci latarki, bojki i szpulki, stage'a z awaryjnym zapasem powietrza, liny opustowej itp...
- Materiały do nauki

CENA NIE OBEJMUJE:

- Opłaty licencyjnej IDF - 150 zł
- Kosztów wyjazdu na wody otwarte
- Gazów na zaplanowane nurkowania kursowe
- Sprzętu poza wymienionym powyżej