Jest to kurs podstawowy, dedykowany osobom, które dopiero chcą zacząć swoją nurkową przygodę. Jego ukończenie pozwoli Ci na nurkowanie bezdekompresyjne w wodach otwartych do głębokości 20 metrów z partnerem o takich samych lub wyższych uprawnieniach.

Szkolenie AOWD PADI

KURS SKŁADA SIĘ Z TRZECH CZĘŚCI:

1) Teorii na której dowiesz się jak przebywanie pod wodą i oddychanie sprężonym powietrzem wpływa na nasz organizm, jakimi prawami rządzi się to tak odmienne środowisko i co możesz zrobić, żeby bezpiecznie i świadomie planować i wykonywać nurkowania, biorąc pod uwagę zróżnicowane środowisko, ograniczenia wynikające z praw fizyki, a także naszego sprzętu.

2) Nurkowań na wodach basenopodobnych gdzie w bezpiecznych, komfortowych i kontrolowanych warunkach nabędziesz umiejętności, przydatnych później w czasie nurkowania na wodach otwartych. Zapoznasz się ze sprzętem do nurkowania, nauczysz jak swobodnie oddychać pod wodą i regulować swoją pływalność aż do uzyskania stanu nieważkości a także wykonasz wiele ćwiczeń mających na celu nauczyć Cię radzenia sobie w różnych okolicznościach.

3) Nurkowań na wodach otwartych, podczas których sprawdzisz swoje umiejętności w realnych warunkach.
Moduły kursu uzupełniają się nawzajem i stopniowo budują wiedzę oraz umiejętności, które przydadzą Ci się w trakcie nurkowania.

SPRZĘT:

Na czas kursu wyposażymy Cię w cały sprzęt potrzebny do nurkowania.

WYMAGANA WSTĘPNE:

– wiek minimum 14 lat

CO DALEJ?

Nurków z uprawnieniami OWD zapraszamy do wzięcia udziału w kursie nawigacji, nurkowania na nitroksie, oraz nurkowania w nocy. Planując nurkowania w polskich akwenach warto też zadbać o komfort termiczny ucząc się nurkowania w suchym skafandrze.

Przygoda właśnie się zaczyna! Zapraszamy!

KOSZT: 1600 zł
Termin:
-
W CENĘ WLICZONE SĄ:

- Zajęcia teoretyczne w formie wykładów wraz z materiałami do samodzielnej nauki
- Zajęcia praktyczne
- Zaopatrzenie w sprzęt

CENA NIE OBEJMUJE:

- Opłaty licencyjnej - 150 zł
- Kosztów wyjazdu na wody otwarte.