Noc to pora kiedy do życia budzą się te stworzenia, których nie zobaczymy za dnia. Fantastyczna, kryjąca się w mroku fauna i flora zaczyna swoją aktywność po zachodzie słońca. Wszystkie znane nam już podwodne miejsca nabierają nowego, fascynującego uroku i tajemniczości.

Noc to również czas, kiedy mierzymy się z własnymi lękami, kiedy pod wodą naszym przewodnikiem jest jedynie snop światła z latarki, wyławiający z mroku coraz to nowe, niesamowicie wyglądające kształty, kiedy słyszymy tylko nasz własny oddech a nasze ciało znajduje się w stanie porówywalnym ze stanem nieważkości. Nurkowanie nocne daje nam możliwość zdecydowania o zrobieniu kolejnego kroku w kierunku nurkowań głębokich lub w przestrzeniach zamkniętych, gdzie światło z powierzchni nie dociera a nurkowanie odbywa się jedynie wśród romantycznych snopów latarek…

IDF Night Diver Szkolenie

WYMAGANA WSTĘPNE:

  • ukończone 14 lat
  • stopień Open Water Diver

SPRZĘT:

Na czas kursu wyposażymy Cię w dodatkowy sprzęt z którego będziesz korzystać podczas nurkowań nocnych jak np. latarka nurkowa. Jeśli brakuje Ci któregokolwiek z elementów podstawowego sprzętu do nurkowania możesz wypożyczyć go w naszym centrum nurkowym na czas trwania kursu lub zaopatrzyć się w naszym sklepie.

KOSZT: 500 zł
Termin:
-
W CENĘ WLICZONE SĄ:

- Zajęcia teoretyczne
- Zajęcia praktyczne
- Sprzęt dodatkowy w postaci latarki

CENA NIE OBEJMUJE:

- Opłaty licencyjnej IDF - 150 zł
- Kosztów wyjazdu na wody otwarte
- Kosztów gazów na zaplanowane nurkowania kursowe
- Sprzętu nurkowego poza wymienionym powyżej