Scuba Intro to doskonała propozycja dla osób, które chcą spróbować swoich sił w starciu z żywiołem i po raz pierwszy w życiu poczuć jak to jest oddychać pod wodą.
70% powierzchni naszej planety pokrywa woda, dlaczego więc mamy ograniczać się do pozostałych 30%? Poszerz swój świat! Zanurkuj już dzisiaj! Weź swój pierwszy oddech pod wodą i poczuj stan nieważkości w pełnym sprzęcie do nurkowania, pod opieką Instruktora IDF!

Przebieg kursu:

Program składa się z zajęć teoretycznych, podczas których uczestnicy poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa i zapoznają się ze sprzętem nurkowym, oraz 1 godziny nurkowania na basenie lub podczas weekendowego wyjazdu nad jezioro. Zapewniamy opiekę doświadczonego Instruktora IDF a także pamiątkowe zdjęcia spod wody.

IDF OPEN WATER DIVER

WYMAGANIA WSTĘPNE:

  • ukończone 10 lat
  • ogólny dobry stan zdrowia

SPRZĘT:

Na czas kursu wyposażymy Cię w cały sprzęt potrzebny do nurkowania. Jedyne, co będziesz musiał mieć ze sobą to dobry humor oraz czepek, ręcznik i klapki na basen.

CO DALEJ?:

Jeśli spodoba Ci się nurkowanie zapraszamy na kurs IDF Open Water Diver, podczas którego nauczysz się samodzielnego nurkowania z partnerem o podobnych lub wyższych uprawnieniach, do głębokości 20 metrów na wodach otwartych.

KOSZT: 300 zł
Termin:
-
W CENĘ WLICZONE SĄ:

- Zajęcia teoretyczne
- Zajęcia basenowe
- Zaopatrzenie w cały sprzęt oraz gazy
- Sesja zdjęciowa

CENA NIE OBEJMUJE:

- Dojazdu
- Kosztów wyjazdu na wody otwarte
- Kosztów wstępu na basen lub na nurkowisko.