Grudzień to miesiąc, kiedy wszyscy myślimy o świętach, wspaniałych potrawach na wigilijnym stole, ciepłej, rodzinnej atmosferze no i oczywiście o choince i prezentach! Zapraszamy Was więc na przedświąteczne spotkanie z Mikołajem i ubieranie choinki pod wodą w jedno z najciekawszych miejsc nurkowych w Polsce. Dodatkowo, aby naszym nurkowym serduchom zrobiło się jeszcze cieplej, zamierzamy uratować życie co najmniej jednemu karpiowi, niech sobie rybeł żyje abyśmy mogli się nim zachwycać przez wiele kolejnych lat 🙂

Piechcin Nurkowanie

Zapraszamy do Piechcina – zalanego kamieniołomu otoczonego wapiennymi skałami, który znajduje się pośród malowniczych krajobrazów, tuż przy historycznym Szlaku Piastowskim.

Pod wodą napotkamy świąteczny „tor przeszkód” z licznymi atrakcjami, jak np. żaglówki, trabanty, betonowy jacht, baśniowa sceneria zatopionego lasu, czy tajemniczy maleńki Arch. Po podwodnych atrakcjach poprowadzą nas liczne znaki i wskazówki, które znajdziemy po drodze, a na końcu ścieżki dotrzemy do miejsca, gdzie czekać będzie na nas lionfishowa choinka. Prosimy o przygotowanie bombek, które chcielibyście na niej zawiesić aby w zamian pod choinką odnaleźć prezent 🙂 Pomiędzy nurkowaniami możemy rozpalić ognisko nad wodą i upiec kiełbaski i ziemniaki.

Noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych planujemy w miejscowym gospodarstwie agroturystycznym, gdzie wieczorem gościnni gospodarze rozpalą dla nas ognisko lub grilla.

Wyjazd z Warszawy planujemy w piątek wieczorem. W sobotę i w niedzielę planujemy po dwa nurkowania. Po niedzielnych nurkowaniach, około godziny 17.00 wyjazd do Warszawy. Na miejsce powinniśmy dotrzeć około 20.00.

Pytania i zapisy:

Ania Paszta
tel: 790 727 982
ania@lionfish.pl

Przemek Paszta
tel: 501 770 770
przemek@lionfish.pl

ZAPRASZAMY!

Prezentowane oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa.

KOSZT: 500 zł
Termin:
08/12/2023 - 10/12/2023
W CENĘ WLICZONE SĄ:

- 4 nurkowania
- kawa, herbata i przekąski pomiędzy nurkowaniami
- opłata bazowa
- noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych
- opieka Instruktorów oraz Divemasterów Lionfish
- zaopatrzenie w zestaw tlenowy oraz AED
- podstawowy serwis sprzętu nurkowego

CENA NIE OBEJMUJE:

- transportu
- gazów
- opłaty za parking
- posiłków
- wypożyczenia sprzętu nurkowego (cena wypożyczenia sprzętu wg cennika Lionfish)
- ubezpieczenia nurkowego