Jest to kurs dla osób które chcą zrobić swój pierwszy krok w nurkowaniu rekreacyjnym. Daje on możliwość uzyskania uprawnień nurkowych na poziomie podstawowym. Po ukończeniu tego kursu uzyskasz kwalifikacje do samodzielnego nurkowania z partnerem o podobnych lub wyższych uprawnieniach, do głębokości 18 metrów. Nauczysz się bezpiecznego planowania oraz przeprowadzania bezprzystankowych nurkowań rekreacyjnych z uwzględnieniem Twoich limitów wyszkolenia oraz doświadczenia nurkowego.

Szkolenie składa się z trzech odrębnych modułów, które obejmują:

  • 5 godzin zajęć teoretycznych
  • 5 godzin zajęć basenowych
  • 4 nurkowania na wodach otwartych

WYMAGANA WSTĘPNE:

Aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem powinieneś spełniać następujące warunki:

  • mieć ukończone 14 lat (jeśli masz ukończone 10 lat możesz uzyskać uprawnienia do nurkowania Junior OWD z limitem głębokości 12 metrów)
  • posiadać umiejętności pływackie pozwalające na przepłynięcie 200 metrów wpław lub 300 metrów w sprzęcie ABC (płetwy, maska, fajka)
  • ogólny dobry stan zdrowia

IDF OPEN WATER DIVER

SPRZĘT:

Na czas kursu wyposażymy Cię w cały sprzęt potrzebny do nurkowania w basenie i na wodach otwartych oraz podręcznik i inne materiały niezbędne do opanowania wiedzy teoretycznej. Jedyne, co będziesz musiał mieć ze sobą to chęć do nauki oraz czepek, ręcznik i klapki na basen.

CO DALEJ?

Po ukończeniu kursu otrzymasz uprawnienia do nurkowania w granicach limitów swojego wyszkolenia. Twój certyfikat PADI będzie rozpoznawalny i uznawany na całym świecie. Będziesz miał również możliwość kontynuowania swojej edukacji nurkowej na kursie PADI Advanced Open Water Diver. Zapraszamy Cię również na kursy specjalizacji nurkowych PADI.

KOSZT: 1500 zł
Termin:
-
W CENĘ WLICZONE SĄ:

Zajęcia teoretyczne i praktyczne oraz komplet materiałów do nauki.
Zaopatrzenie w pełen komplet sprzętu nurkowego

CENA NIE OBEJMUJE:

Opłaty licencyjnej PADI - 150 zł
Kosztów wyjazdu na wody otwarte.