Czy kiedykolwiek podczas nurkowania zdarzyło Ci się pomyśleć „chciałbym zejść głębiej” ponieważ w toni poniżej, poza granicą Twoich uprawnień zobaczyłeś jakiś ciekway elemant wraku lub rzadko spotykany okaz fauny morskiej? Jeśli tak to znak, że już najwyższy czas rozszerzyć swoje uprawnienia o specjalizację PADI Deep Diver!

Po ukończeniu tej specjalizacji uzyskasz uprawnienia do planowania oraz bezpiecznego przeprowadzania nurkowań aż do ostatecznego limitu nurkowań rekreacyjnych – 40 metrów.

Kurs ten składa się z jednego wykładu oraz z czterech nurkowań, podczas których odbywać się będą ćwiczenia typowe dla nurkowań głębokich. Kursanci będą się także uczyć ważnych procedur charakterystycznych dla nurkowań głębokich. Każde nurkowanie zostanie opatrzone krótkim omówieniem.

Deep Diver Szkolenie

WYMAGANA WSTĘPNE:

  • certyfikat AOWD lub równorzędny innej organizacji
  • ukończenie 15 roku życia

SPRZĘT:

Na czas kursu wyposażymy Cię w dodatkowy sprzęt z którego będziesz korzystać podczas nurkowań głębokich jak np. latarka nurkowa podstawowa oraz zapasowa.

Jeśli brakuje Ci któregokolwiek z elementów podstawowego sprzętu do nurkowania możesz wypożyczyć go w naszym centrum nurkowym na czas trwania kursu lub zaopatrzyć się w naszym sklepie.

KOSZT: 600 zł
Termin:
-
W CENĘ WLICZONE SĄ:

Zajęcia teoretyczne i praktyczne oraz komplet materiałów do nauki
Sprzęt dodatkowy konieczny do przeprowadzenia nurkowań kursowych.

CENA NIE OBEJMUJE:

Opłaty licencyjnej PADI - 150 zł
Kosztów wyjazdu na wody otwarte.