Discover Scuba Diving

dsd PADI Discover Scuba Diving to doskonała propozycja dla osób, które chcą spróbować swoich sił w starciu z żywiołem i po raz pierwszy w życiu poczuć jak to jest oddychać pod wodą.

70% powierzchni naszej planety pokrywa woda, dlaczego więc mamy ograniczać się do pozostałych 30%? Poszerz swój świat! Zanurkuj już dzisiaj! Weź swój pierwszy oddech pod wodą i poczuj stan nieważkości w pełnym sprzęcie do nurkowania, pod opieką Instruktora PADI!

Program składa się z 1 godziny zajęć teoretycznych, podczas których uczestnicy poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa i zapoznają się ze sprzętem nurkowym, oraz 1 godziny nurkowania na basenie lub podczas weekendowego wyjazdu nad jezioro. Na czas zajęć zapewniamy pełny sprzęt do nurkowania, opiekę doświadczonego Instruktora PADI a także pamiątkowe zdjęcia spod wody.

WYMAGANA WSTĘPNE:
Aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem powinieneś spełniać następujące warunki:

  • ukończone 10 lat
  • ogólny dobry stan zdrowia

SPRZĘT:
Na czas kursu wyposażymy Cię w cały sprzęt potrzebny do nurkowania. Jedyne, co będziesz musiał mieć ze sobą to dobry humor oraz czepek, ręcznik i klapki na basen.

KOSZT:
PADI DSD Poznaj Nurkowanie kosztuje 250 PLN. W cenę wliczone są:

  • Zajęcia teoretyczne
  • Zajęcia basenowe
  • Zaopatrzenie w cały sprzęt oraz gazy
  • Sesja zdjęciowa

CO DALEJ?
Jeśli spodoba Ci się nurkowanie zapraszamy na kurs PADI Open Water Diver, podczas którego nauczysz się samodzielnego nurkowania z partnerem o podobnych lub wyższych uprawnieniach, do głębokości 18 metrów na wodach otwartych.

ZAPRASZAMY!