Nurkowanie to nie tylko sport, to zaproszenie do innego świata, jak lot w kosmos lub podróż wehikułem czasu. I jak każda taka wyprawa wymaga od nas doskonałego przygotowania i umiejętności radzenia sobie w odmiennym, nieprzyjaznym nam środowisku. Musimy nauczyć nasze ciało oddychać i poruszać się w warunkach zwiększonego ciśnienia, musimy znać odmienne kryteria rządzące zasadami bezpieczeństwa pod wodą.

Kadra Lionfish to nurkowie z wieloletnim doświadczeniem zebranym na wodach całego świata, szeroką wiedzą i pasją, którą chcą dzielić się z innymi. Nasze nurkowe know how wywodzi się z wielu szkoleń i tysięcy godzin spędzonych pod wodą podczas nurkowań w najprzeróżniejszych warunkach - od tropików po koło podbiegunowe, od polskich kamieniołomów po meksykańskie jaskinie, od jezior po zalane kopalnie.

Nasza oferta szkoleniowa obejmuje program dwóch organizacji nurkowych: PADI oraz IDF co pozwala nam zaproponować szeroki wachlarz szkoleń nurkowych oraz specjalizacji na wszystkich poziomch zaawansowania.

 idf white